Aktuality

STAVEBNÍ VELETRH BRNO 2016

Děkujeme všem zákazníkům, kteří nás navštívili na naší expozici na stavebním veletrhu konaném od 20.23. 4. 2016 v pavilonu P – číslo stánku 039.
Otevřená verze našeho stánku vzbudila opět velký zájem nejen zákazníků, ale i ostatních vystavovatelů. Náš stánek byl na celém veletrhu jedním z nejatraktivnějších a také vysoce ukázkově funkčním.

Prohlédněte si několik fotografii z expozice a také náš videoklip.

POZVÁNKA – ALTOtec, s.r.o.

20.23. 4. 2016 – STAVEBNÍ VELETRH BRNO 2016

Naše expozice bude umístěna již tradičně v pavilonu P – číslo stánku 039.

PŘIJMĚTE PROSÍM POZVÁNÍ NA PREZENTACI STAVEBNÍCH PRVKŮ Z NAŠEHO SORTIMENTU.

Stavební veletrhy Brno 2016 nabídnou naši expozici, kde budou prezentováni výrobci, které zastupujeme na českém trhu.

Gamrat – polský výrobce plastových a ocelových okapů, podbití střech a WPC teras.
Inoutic / Deceuninck – belgický výrobce fasádních systémů, WPC teras a plotů.
Zierer – německý výrobce fasád ze sklolaminátu.
Asko – polský výrobce plastových palubek a interiérových obkladů.

Expozice bude ještě rozmanitější a zajímavější než na IBF v roce 2015 a nabídne ukázku sortimentu světově významných výrobců pod záštitou největšího prodejce specifických stavebních prvků v České republice, ALTOtec, s.r.o. Expozice představí především odvětrávané fasády v ploše, ale také WPC terasy, plastové palubky a okapové systémy.
V rámci expozice nabídne ALTOtec, s.r.o. v kooperaci s výrobci VELETRŽNÍ SLEVY na vybrané typy zboží a také zajímavé slevy pro zájemce o odvětrávané fasády. Neváhejte nás proto na veletrhu navštívit!

Stavební veletrh IBF 2015 v Brně

Děkujeme všem návštěvníkům, kteří nás navštívili ve dnech 22.25. 4. na stavebním veletrhu
IBF 2015 v Brně. Expozice vzbudila u zákazníků nadšení, velká materiálová pestrost zaujala každého, kdo procházel okolo naší expozice.

POZVÁNKA – ALTOtec, s.r.o.

22.25. 4. 2015 – STAVEBNÍ VELETRH BRNO IBF 2015

Expozice bude umístěna v pavilonu P – číslo stánku 040.

PŘIJMĚTE PROSÍM POZVÁNÍ NA PREZENTACI STAVEBNÍCH PRVKŮ Z NAŠEHO SORTIMENTU.

Na stavebním veletrhu IBF 2015 budeme prezentovat v oficiálním zastoupení významné zahraniční výrobce:
Inoutic / Deceuninck – belgický výrobce fasádních systémů, parapetů, WPC teras a plotů.
Vinylit – německý výrobce odvětrávaných fasád.
Gamrat – polský výrobce plastových okapů a podbití střech.
Zierer – německý výrobce fasád ze sklolaminátu.
Profile Vox – polský výrobce fasádních a interiérových obkladů.
Asko – polský výrobce plastových palubek a interiérových obkladů.

Expozice bude výrazně větší než v roce 2014 a nabídne širokou ukázku sortimentu těchto světově významných výrobních firem pod záštitou největšího prodejce specifických stavebních prvků – společnosti ALTOtec, s.r.o.

Při této příležitosti uvede společnost ALTOtec, s.r.o. NOVINKY NA ČESKÉM TRHU!!! a to:
Ocelový okapový systém StalGam – tento okapový systém je potažený nerezovou ocelí na obou stranách a je vyroben z ekologické a velice kvalitní švédské oceli PRELAQ® RWS (Rain Water System) od švédské hutní firmy SSAB.
Okapový systém uvidíte na části naší expozice od polského výrobce, firmy Gamrat.
Parapety Stonosil – nové parapety s neuvěřitelně věrohodnými dekory kamene uvidíte v části naší expozice od belgického výrobce, firmy Inoutic / Deceuninck.
Fasády ze sklolaminátu – speciální fasády ze sklolaminátu přivádíme do ČR jako novinku, jsou extrémně pevné a odolné, vhodné pro bytové i komerční objekty. Tato část expozice nabídne ukázku od německého výrobce, firmy Zierer.

Dále expozice představí v ploše mnohým zákazníkům již známé odvětrávané fasády vinyTherm, vinyStone, vinyBrick, vinyPlus.
Fasádní obklady a provětrávané fasády Solid Brick, Solid Stone, Vinyl Siding, Kerrafront. V expozici bude také prezentováno podbití střech, plastové palubky, parapety, okapové systémy, WPC (dřevoplast) ploty a WPC terasy.

Srdečně Vás všechny zveme k prohlídce naší prezentace, kde Vám vše ochotně vysvětlíme, předvedeme a poradíme.
Váš ALTOtec, s.r.o.

NOVÝ E-SHOP SPUŠTĚN!!

Spustili jsme nový e-shop pro Váš lepší komfort při objednávání zboží. Pokud byste požadovaný typ sortimentu na e-shopu nenalezli, nebo budete-li chtít, tak můžete využít starý způsob objednávky do emailu či objednávkovým formulářem, který zůstavá zatím zákazníkům na webu stavebních prvků k dispozici.

V každém sortimentu na webu stavebních prvků máte možnost přímého prokliku do zboží na e-shopu. Proklik je označen košíkem v pravé části menu.

PODĚKOVÁNÍ ZÁKAZNÍKŮM ZA OBROVSKÝ ZÁJEM NA BVV

Vážení zákazníci, děkujeme za návštěvu naší expozice v pavilonu P na brněnském vystavišti. Stavební veletrhy IBF 2014 byly, co se týče zájmu o naše produkty, velice úspěšné.

Zákazníci ocenili především naši vyráběnou expozici, kde si mohli „naživo“ prohlédnout jednotlivé typy fasádních obkladů, WPC terasových desek, plastových okapů a podbití střech typu Siding či plastové palubky.

Prohlédněte si fotografie i video z naší expozice:

POZVÁNKA – ALTOtec, s.r.o.

23.26. 4. 2014 – STAVEBNÍ VELETRH BRNO IBF 2014

Expozice bude umístěna v pavilonu P – číslo stánku 079.

Dovolujeme si Vás pozvat na naši expozici na stavebním veletrhu IBF 2014, kde budeme prezentovat v zastoupení tři významné výrobce.

Inoutic / Deceuninck – belgický výrobce fasád a WPC teras.
Vinylit – německý výrobce odvětrávaných fasád.
Gamrat – polský výrobce plastových okapů a podbití střech.

Spojená expozice těchto tří světově významných výrobních firem pod záštitou prodejce ALTOtec, s.r.o. bude excelentní ukázkou nabídky těchto společností pro český trh.

Expozice nabídne NOVINKU NA ČESKÉM TRHU!!! – montovaný fasádní obklad Standard – tento obklad uvidíte v ploše na části expozice a dále také nové WPC terasové desky prezentované přímo v terase naší expozice od belgického výrobce, firmy Deceuninck.

Dále fasády od německého výrobce firmy Vinylit mající tradici již přes 40 let výroby, nejoblíbenější odvětrávané fasády vinyTherm a vinyStone budou k vidění v plochách se zateplením. Více realizací naleznete na webu odvětrávané fasady.

K vidění bude také systém plastových okapů Magnat, PVC Standard a podbití střech od polského výrobce firmy Gamrat, vyznačující se velmi vysokou kvalitou a životností, od tohoto výrobce bude prezentován i systém obkladů na podbití střech s laminátovým povrchem ve věrohodné imitaci dřevodekoru.

Zákazníkům nabízíme nejen prodej materiálů, ale i odbornou montáž s dodržením všech technologických postupů v rámci certifikace. Zájemci o montáž s námi mohou prodiskutovat požadavky přímo na veletržním stánku.

DĚKUJEME ZA NÁVŠTĚVU – THERMO 2013 KROMĚŘÍŽ

Děkujeme za návštěvu naší expozice na výstavě Thermo konané od 13. 9. – 15. 9. 2013.
Výstaviště Floria v Kroměříži je novým veletržním areálem a na první ročník výstavy Thermo dorazily tisíce návštěvníků.
Náš stánek měl dominantní polohu a byl rozlohou jedním z největších.

Fasádní systémy německého výrobce Vinylit Fassaden GmbH v oficiálním zastoupení společnosti ALTOtec, s.r.o. pro Českou republiku byly prezentovány s odborným výkladem, v sále navíc paralelně probíhaly naše přednášky na téma odvětrávaných fasád.

Při veletržní akci „Minerální vata zdarma“ pro potvrzené objednávky i s montáží jsme rozdali fasádní vatu v hodnotě cca 200 000 korun. Toto číslo svědčí o velkém zájmu ze strany veřejnosti. Je pro nás ctí, že jsme Vám pomohli zateplit Vaše domy.