O nás

Obchodní a realizační společnost ALTOMAX s.r.o. byla založena v roce 2017 jako plynulé pokračování obchodních aktivit firmy ALTOtec s.r.o. Od roku 2017 tedy dochází k širší profilaci sortimentu a větší specializaci na montáže, s cílem poskytovat stále kvalitnější služby a zákaznický servis spojený s nákupem a prodejem specifických skupin stavebních prvků.

Zastupujeme významné výrobce v oblasti stavebních prvků. V naší nabídce tak najdete zboží od spolehlivých výrobců jak z České republiky, tak ze zahraničí. Některé druhy zboží si vyrábíme sami, takže náš obchodní rozsah je opravdu velký.

Konkrétně se zabýváme dovozem, prodejem a montážemi těchto prvků: odvětrávané fasády, podbití střech, okapové systémy, plastové palubky, plotové profily a plotová pole, terasové systémy, parapety, vnitřní plastové obklady, korkové obklady, plovoucí podlahy a elektrická podlahová topení, LED osvětlení.

Zákazníkům navíc k prodeji zajišťujeme i servis v podobě odborných montáží s dodržením veškerých technologických postupů.

V neposlední řadě se zabýváme také exportem našeho zboží do zahraničí.


Kontaktujte nás

Altomax s.r.o.
Provozovna, kancelář a sídlo společnosti:
Hudcova 533/78c (budova Prototypa, 1. poschodí)
612 00 Brno
Česká republika
IČ: 06664351
DIČ: CZ06664351
info@altomax.cz

INFORMACE A OBJEDNÁVKY:
Tel.: 539 012 730, tel.: 539 013 074